איך אפשר לאתר נזילה ללא הרס?

איך אפשר לאתר נזילה ללא הרס?

אם יש דבר אחד שמטריד אתכם יותר מנזילה, הוא ההרס הרב שמביאה איתו בדיקה לאיתור הנזילה. אם גם אתם חוששים מבדיקה שכזו, כנראה שביצעתם אותה בפעם האחרונה לפני מספר שנים. כיום, אין כל סיבה לשבור קירות, להמר על מיקומי הנזילה ולהכניס אתכם להוצאות מיותרות על תיקונים בבית: אפשר לאתר נזילה ללא כל הרס!

לא תמיד ניתן לשלוט בנזילות, אך בהחלט אפשר לשלוט על הדרך שבה מאתרים אותן. אנחנו מתחייבים על איתור נזילה ללא הרס, בדגש על בדיקה מהירה, מקצועית ויעילה. כל מה שאתם צריכים? לתאם איתנו ביקור, ואנחנו נגיע עם המיכשור המתקדם והחדיש ביותר. 

אז איך בכלל יודעים שיש חשש לנזילה?

העירנות שלכם חשובה וחיונית לטובת איתור הנזילה. עם הקריאה שלכם, אנו נדאג להגיע עם המצלמה התרמית שתאפשר לנו לזהות את מיקום הנזילה המדויק. עם זאת, אתם צריכים להיות ערים לשינויים שונים שיכולים לבשר על הימצאות נזילה בחלל:

  • בשלב הראשוני: ריח שאתם לא מכירים שמעורר את חשדכם
  • בשלב מתקדם: תחושת מחנק וקושי לנשום בחלל המדובר
  • בשלב מתקדם מאד: סימנים של עובשים המופיעים על הקיר או התקרה

"מדוע המון בדיקות של נזילות יוצרות הרס רב?"

כידוע, הצנרת נמצאת מתחת לריצוף או בתוך הקירות של המבנה. השיטות הישנות לאיתור הנזילות, בוססו על בדיקה ישירה אל מול הצנרת. מאחר ומדובר על צנרת שאיננה חשופה, לא הייתה ברירה אלא לשבור קירות, להרוס אריחים ולנסות לזהות כשלים או ליקויים בצנרת. כך, מימדי ההרס היו רבים, כאשר לא כל אנשי המקצוע היו יכולים להתחייב כי אותו הרס גם יספק ממצאים רלוונטים.

הודות למצלמה התרמית, אנחנו לא צריכים לשבור, להרוס או להמר על מיקום הנזילה. המצלמה יודעת לאתר בצורה מדויקת את האזורים הלחים והרטובים, כך שההתמקדות שלנו היא אך ורק בהם. כך, אנחנו חוסכים המון זמן, חוסכים בכוח אדם ובעיקר: לא הורסים מרצפות, חיפויים או קירות בבית.

נזילה: חייכי, מצלמים אותך!

המצלמה התרמית יצרה מהפכה של ממש – גם עבור בעלי המקצוע, ובעיקר עבור הלקוחות. חשוב להבין כי רבים אלו המעידים כי הם לא מיהרו להזמין אנשי מקצוע לאיתור נזילה, רק מאחר והם העדיפו את נזקי הנזילות מאשר את הנזקים שמייצרת הבדיקה הבסיסית. הודות למצלמה התרמית, ניתן לאתר את הנקודות הלחות, המעידות על האזורים בהם נמצאת הנזילה. אותה סריקה מהירה משקפת תמונה בהירה שמאפשרת לנו לתכנן מהלך עבודה תקין, לשלול או לאשר נזילות/רטיבויות ולהציע פתרונות מתאימים בהתאם. 

איך המצלמה התרמית חוסכת לכם כסף?

לא רק שלא נוצר אצלכם הרס בבית, אלא שאתם גם חוסכים כסף! איתור נזילות בשיטה הישנה היה מצריך מהעובדים לשבור קירות במשך שעות במטרה לאתר את נקודת הנזילה. כידוע, שכר העבודה היה מבוסס בין היתר על שעות העבודה, כך שהיה עליכם לשלם שכר רב. המצלמה התרמית יעילה, ומבצעת את הבדיקה תוך זמן קצר. והכסף שלכם? פשוט נשאר בכיסים!

"תוך כמה זמן יהיה ניתן לדעת היכן הנזילה?"

שאלה מצוינת! אנו רוצים להעניק לכם את השירות המקצועי והיסודי ביותר. לכן, אנו לא ממהרים לשלול או לאשר הימצאות של נזילות, אלא שאנו מנתחים את התוצאות בצורה מבוקרת ואחראית. אנו מתחייבים על מסירת דו"ח מפורט עד כשבוע מרגע הבדיקה. דו"ח שכזה כולל בתוכו גם תמונות המעידות על האזורים היבשים והלחים, תוך המלצות לפתרון הבעיה. 

מעוניינים בבדיקת איתור נזילה ללא הרס בבית? פנו אלינו עוד היום! 

ייעוץ טלפוני    דילוג לתוכן