כתבות

כתבות

כיצד לאתר נזילת מים?

דליפות רבות אמנם נגרמות בגלל צנרת פגומה, אבל חלק מהן מרחשות גם עקב מי גשם המחלחלים אל תוך הקיר או דרך תשתית סדוקה המאפשרת דליפות. דליפות בטווח הארוך עשויות לגרום לנזק ואף לבעיות עובש רציניות בקיר. ניתן לזהות דליפות אלו בקיר על-ידי חיפוש אחר סימנים לנזקי מים, כולל קילוף צבע או טפט או כתמים של שינויי צבע. אתרו את המיקום המדויק של הדליפה באמצעות מד-מים או חיתוך בעומק הקיר.

המשך… "כיצד לאתר נזילת מים?"

איתור רטיבות ונזילות מים

בעיות רטיבות ונזילות מים הן מפגע אסתטי, שמלבד הפגיעה שהן גורמות לאיכות החיים, הן מביאות גם לבעיות כמו ליקויי בנייה שונים, מסכנות את בטיחותם ובריאותם של הדיירים ומורידות מערך הנכס. אין להפחית בחשיבות פוטנציאל ההרס שבמים, שכן טיפה אחר טיפה – הן גורמת לנזק מצטבר רב. עם גילויו, הנזק כבר גדול מאוד ותיקונו מחייב השקעת משאבים מרובים.

המשך… "איתור רטיבות ונזילות מים"

6 סיבות לנזילות ורטיבות ומהו הפתרון

בלאי

בלאי בצנרת מגורם ראשון במעלה לדליפות של צנרת מים. צינורות מגולבנים הם בעלי אורך חיים של כ-15 שנים בממוצע. לפני כ-20 שנים החלו חברות בנייה לתכנן מערכות מים ביתיות הכוללות צינורות בלתי מגולבנים, כאשר אורך חייהם התקצר ל-10-7 שנים בלבד. בשנים הבאות, צינורות מים מחומרים פלסטיים הפכו נפוצים יותר. צינורות אלו אינם מחלידים אמנם, אך אורך חייהם מוגבל. נקודות כשל עיקריות מתבטאות בחיבורי בין קטעים, במחברי מתכת ובנקודות הדבקה. גם צינורות אלו מתבלים והמרקם שלהם משתנה ולבסוף דולף.

המשך… "6 סיבות לנזילות ורטיבות ומהו הפתרון"

הסכנות הבריאותיות של רטיבות בקיר

רטיבות באחד מקירות הבית היא תופעה שכיחה למדי, ובדירות רבות ניתן לראות כתמים כתוצאה מנזילת מים או חדירת מים. למרות שבימינו קל יחסית למצוא את מקור הבעיה – איתור נזילות במצלמה טרמית מבטיח זיהוי מהיר ומדויק – ובהתאם הפתרון שלה אינו משימה בלתי אפשרית וגם לא מלאכה סבוכה במיוחד, עדיין ישנם לא מעט אנשים שבוחרים להתעלם מהרטיבות ומההשלכות שלה, למרות שמדובר בנזקים שעלולים להיות חמורים במיוחד.

בפרט כדאי לדעת כי רטיבות בקירות עלולה לגרום למצוקות בריאותיות, ואפילו קשות. בעמוד זה תמצאו פירוט של כל הנזקים שעלולים להיגרם לבריאותם של בני הבית עקב הרטיבות, כך שתבינו מדוע מומלץ בחום לטפל בבעיה זו.

המשך… "הסכנות הבריאותיות של רטיבות בקיר"

באילו מקרים נדרש שירות איתור נזילות מים?

כשמתגלית נזילה באחד מהצינורות בבית זוהי תמיד חוויה לא נעימה. מקרה מורכב עוד יותר הוא כשישנם סימנים לנזילה אבל המקור שלה לא ברור. במצב שכזה חשוב להיעזר בשירות מקצועי של איתור נזילות במצלמה טרמית וזאת על-מנת לזהות באופן הפשוט ביותר והמדויק ביותר האפשרי את הסיבות לנזילה – ובהתאם להבין מהו הפתרון הנכון והיעיל ביותר.

כדאי לדעת שישנם מספר סימנים לכך שכנראה קיימת נזילה, ובהתאם חשוב לשים אליהם לב – ואם מזהים אותם, להזמין מיד איש מקצוע שאמון על איתור נזילות. בנוסף כדאי לדעת מהן הסיבות העיקריות לנזילות מים בבתים.

המשך… "באילו מקרים נדרש שירות איתור נזילות מים?"

צילום תרמי לאיתור נזילות

נזילה של מים עלולה לגרום לנזקים חמורים, ולכן חשוב מאוד לטפל בה בהקדם. הבסיס לפתרון הבעיה באופן המהיר ביותר וכמובן המושלם הוא איתור מקור הנזילה, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות צילום תרמי.

המשך… "צילום תרמי לאיתור נזילות"

החשיבות לאיתור רטיבות בקיר ונזילות מים

אמנם מים הם יסוד החיים, ומקומות רטובים כמו בריכות, חופי ים, נחלים ומעיינות מזוהים אצלנו (ובצדק) עם כיף – אבל כשהמים מחלחלים אל קירות מבנה כזה או אחר זוהי כבר לא סיבה לשמחה אלא מקור לדאגה. למעשה רטיבות בקיר היא צרה צרורה, ומומלץ בחום לטפל בה באופן מידי.

המשך… "החשיבות לאיתור רטיבות בקיר ונזילות מים"
Your Cart